Technologie

Nowczesne Technologie w naszym gabinecie

Założeniem naszego gabinetu jest ciągły rozwój, polegający również na wykorzystaniu w leczeniu najnowszych technologii.

Leczenie bez wiertła PrepStart H2O

W naszej praktyce stomatologicznej korzystamy z piaskarki abrazyjnej PrepStart H2O. Piaskarka abrazyjna PrepStart H2O amerykańskiej firmy Danville Materials posiada zaświadczenie o innowacyjności. Służy do bezbolesnego i minimalnie inwazyjnego opracowywania ubytków w zębach stałych i mlecznych, a także między innymi do usuwania kompozytu, oczyszczania wewnętrznych powierzchni koron z cementu, przygotowania bruzd do lakowania, schropowacania metalu przy naprawie porcelany.

Prepstart
Znieczulenie

Znieczulenie komputerowe QuickSleeper5

Najnowszy opatentowany system znieczuleń sterowany miktoprocesorowo.  Francuska firma Dental Hi Tec ma ponad 20 lat doświadczenia w badaniach klinicznych i produkcji niezawodnych systemów znieczuleń.
To bezbolesne znieczulenie o szybkim działaniu, skuteczne i natychmiastowe, kontrolowane mikroprocesorowo.
Pozwala wyeliminować nieprzyjemne uczucie rozpierania. Całkowicie bezpieczne, idealne dla dzieci! 

Klinika bez bólu - Piezotome Cube LED

Jesteśmy jedną z tylko 150 klinik w całej Polsce, będącą partnerem projektu Klinika bez bólu. Nasz gabinet wykonuje zabiegi chirurgiczne przy użyciu ultradźwięków generowanych przez urządzenie Piezotome Cube LED. Zabiegi chirurgiczne, takie jak ekstrakcje, są teraz bardziej precyzyjne niż kiedykolwiek – zachowanie tkanek i lepsze gojenie się ran, to bez wątpienia zaleta warta uwagi! 

Piezotome Cube LED
Lampa wybielajaca

Lampa wybielająca ZOOM WHITESPEED

System wybielania w gabinecie ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielana zębów. Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka. Wciągu zaledwie 1 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze. System wybielający w gabinecie ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu. To doskonały wybór dla osób zajętych.

Wybielanie zębów jest zabiegiem popularnym w kosmetyce dentystycznej. Nadtlenek wodoru (HP) aktywny czynnik ZOOM! jest od wielu lat bezpiecznie i skutecznie stosowany w kosmetyce i w leczeniu przebarwień zębów żywych. Ciemniejsze plamy, tj. spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, są trudniejsze do wybielenia. Stopień bieli będzie się różnił u każdego pacjenta, w zależności od struktury zębów.

Skuteczna dezynfekcja - AIRsteril

AIRsteril to urządzenia do dezynfekcji i dekontaminacji powierzchni oraz powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Urządzenia są skuteczne w walce z wirusem SARS lub
wirusami przenoszonymi drogą kropelkową.
Technologia zastosowana w urządzeniu zapewnia dezaktywację wirusów, bakterii, grzybów, pleśni i związków organicznych oraz nieorganicznych, obecnych w powietrzu, na powierzchniach przedmiotów, mebli i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu.