Wybielanie zębów

Profesjonalny system wybielania ZOOM!

Biały uśmiech w godzinę!

System wybielania w gabinecie ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielana zębów. Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka. Wciągu zaledwie 1 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze. System wybielający w gabinecie ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu. To doskonały wybór dla osób zajętych.

Wybielanie zębów jest zabiegiem popularnym w kosmetyce dentystycznej. Nadtlenek wodoru (HP) aktywny czynnik ZOOM! jest od wielu lat bezpiecznie i skutecznie stosowany w kosmetyce i w leczeniu przebarwień zębów żywych. Ciemniejsze plamy, tj. spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, są trudniejsze do wybielenia. Stopień bieli będzie się różnił u każdego pacjenta, w zależności od struktury zębów.

SquarePic_20200202_18251978SquarePic_20200202_18312048

ZOOM! uczyni twoje zęby radykalnie bielszymi w czasie krótszym niż 1 godzina.

Zabieg jest prosty. Zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust i dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały odsłonięte. Następnie nakładany jest żel ZOOM!, którego zastrzeżona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem. Światło i żel działają razem, aby łagodnie przenikać do twoich zębów, rozkładając plamy i przebarwienia. Przy odpowiedniej pielęgnacji twój uśmiech będzie biały przez lata….

Dzięki zastosowaniu się do prostych zaleceń dotyczących pielęgnacji po wybielaniu, twoje zęby będą już zawsze jaśniejsze, niż były wcześniej. Aby zęby pozostały białe, zalecamy stosowanie nitki, szczotkowanie dwa razy dziennie, a od czasu do czasu założenie na noc preparatu wybielającego nite white. Są to produkty o profesjonalnej formule – zaprojektowane, aby utrzymać biel twoich zębów.