dr n. med. Tatiana Jamróz-Szłapa

To co wyróżnia dr n. med. Tatianę Jamróz-Szłapę

spośród innych, to nie tylko rozległa wiedza naukowa i doświadczenie, ale także niezwykła dbałość o szczegóły, wkładanie całego serca w pracę i przede wszystkim troska o jej Pacjentów.

W 2003r ukończyła Śląską Akademię Medyczną.

Podczas swej edukacji korzystała z przyznanego jej stypendium naukowego. Jej wrodzone poczucie estetyki i zdolności plastyczne pozwalają jej na swobodną, lekką pracę kompozytem.

Ukończyła również Studium Analityki Medycznej, co nauczyło ją laboratoryjnej dokładności i uczyniło biegłą w analizie wyników badań medycznych. Spod jej ręki wychodzą idealne prace protetyczne. Barwa, kolorystyka i kształt są odzwierciedleniem prawidłowego, estetycznego uzębienia. 

Mając na swoim koncie dorobek naukowy, w roku 2007 obroniła rozprawę na stopień doktora nauk medycznych, jednakże jej edukacja na tym się nie zakończyła. Wciąż uczęszcza na liczne sympozja, szkolenia, kursy, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę, i aby wiedzieć co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla jej Pacjentów.

Tatiana Jamróz-Szłapa
Dobry Dentysta w Jaworznie

Współautorka publikacji naukowych:

Dziś właścicielka własnej praktyki stomatologicznej w Jaworznie może pochwalić się doświadczeniem zdobytym między innymi podczas pracy w :

  • Dental Service, Katowice
  • Tarabuła-Dent, Będzin
  • Elvita, Jaworzno i Katowice
  • 4-Dent Katowice
  • Chirurgia Stomatologiczna Artur Kościelny, Katowice
  • Instytut Stomatologii i Medycyny Ogólnej, Katowice