dr n. med. Tatiana Jamróz-Szłapa

To co wyróżnia dr n. med. Tatianę Jamróz-Szłapę spośród innych, to nie tylko rozległa wiedza naukowa i doświadczenie, ale także niezwykła dbałość o szczegóły, wkładanie całego serca w pracę i przede wszystkim troska o jej Pacjentów.

W 2003r ukończyła Śląską Akademię Medyczną.
Podczas swej edukacji korzystała z przyznanego jej stypendium naukowego. Jej wrodzone poczucie estetyki i zdolności plastyczne pozwalają jej na swobodną, lekką pracę kompozytem.

Ukończyła również Studium Analityki Medycznej, co nauczyło ją laboratoryjnej dokładności i uczyniło biegłą w analizie wyników badań medycznych. Spod jej ręki wychodzą idealne prace protetyczne. Barwa, kolorystyka i kształt są odzwierciedleniem prawidłowego, estetycznego uzębienia. 

Mając na swoim koncie dorobek naukowy, w roku 2007 obroniła rozprawę na stopień doktora nauk medycznych, jednakże jej edukacja na tym się nie zakończyła. Wciąż uczęszcza na liczne sympozja, szkolenia, kursy, aby nieustannie poszerzać swoją wiedzę, i aby wiedzieć co jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla jej Pacjentów. 

Współautorka publikacji naukowych:

Dziś właścicielka własnej praktyki stomatologicznej w Jaworznie może pochwalić się doświadczeniem zdobytym między innymi podczas pracy w :

– Dental Service, Katowice 

– Tarabuła-Dent, Będzin

– Elvita, Jaworzno i Katowice 

– 4-Dent Katowice 

– Chirurgia Stomatologiczna Artur Kościelny, Katowice 

– Instytut Stomatologii i Medycyny Ogólnej, Katowice

Publikacje naukowe: