wybielanie

 

Profesjonalny system wybielania ZOOM!

Biały uśmiech w godzinę!

System wybielania w gabinecie ZOOM! jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielana zębów. Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka. Wciągu zaledwie 1 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze. System wybielający w gabinecie ZOOM! jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu. To doskonały wybór dla osób zajętych.

Wybielanie zębów jest zabiegiem popularnym w kosmetyce dentystycznej. Nadtlenek wodoru (HP) aktywny czynnik ZOOM! jest od wielu lat bezpiecznie i skutecznie stosowany w kosmetyce i w leczeniu przebarwień zębów żywych. Ciemniejsze plamy, tj. spowodowane przyjmowaniem antybiotyków, są trudniejsze do wybielenia. Stopień bieli będzie się różnił u każdego pacjenta, w zależności od struktury zębów.

ZOOM! uczyni twoje zęby radykalnie bielszymi w czasie krótszym niż 1 godzina.
Zabieg jest prosty. Zaczyna się krótkim przygotowaniem mającym na celu osłonięcie ust i dziąseł tak, aby tylko zęby pozostały odsłonięte. Następnie nakładany jest żel ZOOM!, którego zastrzeżona formuła została zaprojektowana do stosowania ze specjalnym światłem. Światło i żel działają razem, aby łagodnie przenikać do twoich zębów, rozkładając plamy i przebarwienia. Przy odpowiedniej pielęgnacji twój uśmiech będzie biały przez lata….

Najczęściej zadawane pytania?

Czym jest wybielanie zębów systemem ZOOM!?
Co jest przyczyną przebarwienia zębów?

Kto może korzystać z wybielania zębów?
Jak kontroluje się narażenie tkanek miękkich na działanie światła ZOOM!??
Czy mogą pojawić się jakieś skutki uboczne?
Czy wybielanie jest bezpieczne?

Jak długo widoczne są rezultaty?
Jak długo trwa zabieg wybielania w gabinecie systemem ZOOM!?
Jak w praktyce działa system wybielający?
Co odczuwa pacjent podczas wybielania w gabinecie?